Kurumsal
Amacımız

Van, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz ve ülkemizin; doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerini sizlerle paylaşmaktır. Faaliyet alanımızdaki etkinliklerimize ilk günkü heyecan ile devam etmekteyiz.

Ülkemiz, bölgemiz ve ilimizdeki medeniyetlerin izlerini sizlerle sürmek istiyoruz. Sümerler, Urartular, Asurlar, Medler, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar gibi medeniyetlerin eserlerini beraberce gezelim istiyoruz.  Ermeni, Nasturi, Yezidi ve İslam medeniyeti eserlerinin sergilendiği adeta açık hava müzesi olan bölgemizi sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Tarihi ve coğrafi binlerce güzellikleri ile sizleri karşılamak için hazır bir bölge sunuyoruz. Bunca tarihi ve doğal rengin tesirinde şekillenmiş bölge insanımızla sizleri buluşturmak istiyor, köklü medeniyetlerin izlerini yaşayan insanımızda bulmanın ayrıcalığına davet ediyoruz.  Yurt dışında da İran ve Ermenistanın tarihi ve turistik yerlerini tanıtma gayreti içindeyiz.

Turizm ve online bilet satışı alanında 1997 yılın'dan  itibaren halkımıza sunduğumuz kaliteli hizmet, bundan sonra da sunacaklarımızın garantisidir. A Grubu (3660) IATA (88218465) turizm belgesi imtiyazına sahip olan AYANIS TURİZM, deneyimli personeli ve konforlu araçları ile sizlere kaliteli hizmet sunmaya hazırdır. Haydi, hep beraber güzellikleri keşfetmeye…

Haydi hep beraber keşfedilmiş güzellikleri birlikte yaşamaya....