Yurtdışı Turlar
Tebriz Turu 2 Gün 1 Gece ( Her Hafta Sonu )
Tebriz Turu 2 Gün 1 Gece ( Her Hafta Sonu )
Yetişkin Sayısı (*)
Çocuk Sayısı

HER HAFTA SONU


1.GÜN: .../... CUMARTESİ

Sabah Van’da Hareket Saat : 07 00 .Kapı köy ( Razi ) kapısından İran’a Geçiş . Hoy Şehir Gezisi ve Şems-i Tebriz’i Ziyaret. Öğle Yemeği. ( Yöresel İran Yemekleri ). Salmas Şehir Turu .Urmiye’ye Hareket. İranlıların mesire yeri olan bend deresinde Çay ikramı. Urmiye Şehir ve Şah Tepesi Gezisi. Urmiye Gölü Seyri.Tebriz’e Hareket . Akşam Yemeği . ( Yöresel İran Yemekleri ). Tebriz de El Gölü ( Şah Gölü ) Gezisi .Tebriz ’de BEHBOUD 4*Otel de Konaklama.

 

2.GÜN: .../... PAZAR

Sabah Tebriz’de Gök Mescit – Belediye Müzesi – Cuma Mescidi ve Ark Gezileri. Türk Dilinin Büyük Şairlerinden Şehriyarın Kabrinin de Bulunduğu Makberetüş-Şuera ( Şairler Kabristanlığı ) Ziyaret Ediyoruz. Öğle Yemeği ve En Önemli Kapalı Alış Veriş Merkezi Olarak Kabul Edilen ve Bir Kilometrekare Büyüklüğünde, İçinde Küçük Çarşıların ve 20 Kervansarayın Bulunduğu Tarihi Çarşı Gezisini yaptıktan sonra.Van’a Dönüş Saat : 17.00.Türkiye’ye Giriş Kapiköy ( RAZİ ) Sınır Kapısından Saat : 21.00 .Akşam Van’da Seyahatimizi Sonlandırıyoruz. Saat : 23.00

 

 

KİŞİ BAŞI FİYAT ......... TL


Gezimiz, minimum 10 - maksimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

 

TEK ÇEKİM    2 TAKSİT    4 TAKSİT    6 TAKSİT    

              

SNG ODA FARKI : ....... TL

 

 


TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR

* Ulaşım ( Mercedes Minibüs )

* Rehberlik Hizmetleri ( Türkçe )

* Konaklama Oda Kahvaltı 1 Gece

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR

* Öğle ve Akşam Yemekleri

* Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 

* Seyahat Sigortası

  

 

UYARILAR

Gezimiz, minimum 10 - maksimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. 
Turumuzda rehberlik, ulaşım,  konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
Ayanis Tur, rezervasyon esnasında kesinlikle Araçlarda Koltuk Numarası sözü ve garantisi vermez.
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ayanis Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.
Ayanis Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Ayanis Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Ayanis Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 10 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 


Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 1-2 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. 

İran kuralları gereği aşağıdaki konulara dikkat ediniz.

-İran’a alkol ürünlerinin girişi yasaktır.
-Tura katılacak olan bayan misafirlerin ülkeye girişte; yanlarında diz altına kadar inen hırka, ceket, mont ya da tunik gibi bir kıyafet ile başörtüsü bulundurmaları gereklidir.

Yurtdışı Turlar