Yakın Tarihli Turlar
Balık Göçü ( İnci Kefali ) Turu
Balık Göçü ( İnci Kefali ) Turu
 • 2
 • 3
 • 4
Yetişkin Sayısı (*)
Çocuk Sayısı

GÜNÜBİRLİK

HER HAFTA SONU

Balık Göçü – İnci Kefali – ( Mayıs – Haziran Aylarında )

 

BALIK DA UÇAR MI? DEMEYİN……… UÇAN BALIKLARI DELİ ÇAY DA İZLEYELİM. VAN BALIĞI’NIN UÇTUĞUNUNUN EFSANE OLMADIĞINA ŞAHİT OLALIM.

 

BALIĞUDANLARIN   (  MARTILARIN  ) VAN BALIĞINI SALİSELER İÇİNDE NASIL YUTUĞUNU GÖRUNCE ŞAŞIRACAKSINIZ.

 

 

 • Hareket saat:  08.00
 • Erciş Deli Çay Balık Göçü Gezisi.
 • ( Balık Göçü  İnci Kefali  Van Gölünde  yaşayan ve suyun akışının tersine yüzerek yumurtalarını tatlı sulara bırakan İnci Kefalı Erciş Deli çay Balık Bendin ’de kendi gözlerinizle bu muazzam yolculuğa tanık olun. Van Gölünde mucizevi göç. Van Gölü'nün tek balık türü İnci Kefali'nin yaşama tutunma yolculuğunun Seyrine doyum olmaz. )

 • Erciş Panoramik Şehir ve sahil Turu
 • Erciş de Öğle Yemeği
 • Ünseli Ernis Kırgız Atayurt Kültür Merkezi Gezisi ( At binme, Okçuluk vs )
 • Muradiye Bendi Mahi Çayı Balık Göçü Gezisi. (  İnci Kefali  800 bin yıldır sürdürdükleri bu efsanevi göçü Onların yaşam dolu mücadelesini ve Uçan balıkların yolculuk serüveni yakından görmek isterseniz bu muazzam yolculuğa tanık olun.)
 • Şeytan Köprüsü Gezisi
 • Muradiye Şelalesi Gezisi
 • Van’a Dönüş. Van Gölünde Gün Batımı Seyri
 • Akşam Saat 18.00 Van’da Seyahatimizi Sonlandırıyoruz.
 •  

 • Balık Göçü - İnci Kefali -  ( Mayıs – Haziran Aylarında )

 

 

 

 

06 - 08 MAYIS 2022

13 - 15 MAYIS 2022

20 - 22 MAYIS 2022

27 - 29 MAYIS 2022

03 - 05 HAZİRAN 2022

10 - 12 HAZİRAN 2022

 

 

5 KİŞİLİK FİYAT - ... TL

10 KİŞİLİK FİYAT - ... TL

15 KİŞİLİK FİYAT - ... TL

20-45 KİŞİ ARASI FİYAT - ... TL

 

 

 

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR

*Kişi sayısına bağlı olarak Ulaşım ( Mercedes Midibüs - Minibüs )

*Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR

*Ören yeri giriş ücretleri

*Öğle Yemekleri

 
 

 

 

UYARILAR


Turumuzda rehberlik, ulaşım,  konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
Ayanis Tur, rezervasyon esnasında kesinlikle Araçlarda Koltuk Numarası sözü ve garantisi vermez.
Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Ayanis Tur, programda belirtilen otelleri standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirebilir.
Ayanis Tur yeterli katılım sağlanamadığı takdirde turu iptal eder. Böyle bir durumda Ayanis Tur misafirlerine 5 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dâhil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çanta ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Ayanis Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
Fiyatlarımızda tur programında belirtilen detaylar ve vergiler dâhildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak malzeme getiriniz. Gezi süresince yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %20 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 1-2 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir.

 

Yakın Tarihli Turlar